TJ Klínovec LO, z.s.

INFO PRO ČLENY

Pozvánka na členskou schůzi TJ Klínovec LO, z.s.

Vážení členové TJ Klínovec LO,

Výkonný výbor TJ Klínovec LO, z.s. svolává členskou schůzi, která se bude konat dne 5. prosince 2020 od 11:00 hodin na Klínovci v prostorách restaurace mezi sjezdovkami „Slalomák“ a „Turistická“

Program členské schůze:

1. Zahájení

2. Volba mandátové komise

3. Zpráva výkonného výboru o činnosti TJ Klínovec v sezoně 2019/20
4. Zpráva revizní komise

5. Zpráva z Klínovec a.s.

6. Podmínky členství a platby pro sezonu 2021/2022

7. Schválení přijetí rodinných příslušníků a podmíněných členů TJ

10. Rozpočet na rok 2021

11. Připravované akce TJ pro sezónu 2020/2021

12. Závěr VH

Pokud máte návrhy na rozšíření programu či připomínky, prosím o zaslání do 25.11.2020 na mail.

V případě dotazů či jiných připomínek mi napište co nejdříve. Pokud bychom se z důvodu nařízení či omezení nemohli sejít, bude zde vše uvedeno a nalezneme nový termín. Po skončení členské schůze TJ by navazovala VH Klínovec a.s. a následně by bylo pro zájemce školení pro obsluhu vleku.

Děkuji za spolupráci a pomoc při chodu TJ a těším se se všemi na viděnou

Špili

Úhrada příspěvků - stihli všichni:

• do 30. září 2020 - členský příspěvek ve výši 1000,-Kč za člena uhraďte na účet TJ. Do zprávy pro příjemce uveďte „člen. příspěvek – jméno člena (rodiny)“.
  • do 31. října 2020 - zvýhodněná permanentka pro sezonu 2020/2021uhraďte na účet TJDo zprávy pro příjemce uveďte „permanentka – jméno člena (rodiny)“.

Žádáme vás o dodržení termínu platby! Pozdě uhrazená permanentka nejde aktivovat.

Ti co nebudou mít splněny podmínky členství (úhrada členského příspěvku a odpracované brig.dny) nemají nárok na  zvýhodněnou permanentku! Brigády jsou v samostatné sekci a lze domluvit zpětně odpracování - komplikace v rámci nouzového stavu.

Valná hromada se bude konat 5.12.2020 v prostorách restaurace TJ Klínovec