TJ Klínovec LO, z.s.

TERMÍNY BRIGÁD

Podzimní brigáda:
10.10. 2020
 - realizace podzimního závodu – Krušnohorský pohárek – Cross Country & Slalom Klínovec + vyhlášení Krušnohorského pohárku za uplynulou nedokončenou sezónu

• v případě vyšší účasti brigádníků i úklid budov B,C - ZRUŠEN vyšší počet pořadatelů, bude brigáda 17.10.  a 18.10.2020
  • účasti nahlašte sekretáři klubu nejlépe do 11.10.2020. Činnosti na náhradní termín budou rozeslány

Závod 10.10. 2020 – Krušnohorský pohárek – cross Klínovec proběhne, vzhledem k omezením (soutěže v registrovaných sportech mohou probíhat - bez diváků, počet soutěžících a členů realiz.týmů musí být do 130 osob) využijeme omezený počet organizátorů. Počítáme s těmi co se nám přihlásili k sekretáři do 1.10., pro ostatní je níže uvedený termín.
Ostatní činnosti, které byly v plánu – úklid budov, drobné opravy apod. se přesouvají na další týden - 17. a 18.10.

Brigáda 17., 18.10. - úklid budov, drobné opravy apod., do konce týdne rozešlu přesnější náplň brigády a poprosím vás o přihlášení do 11.10.

Vzhledem k situaci, která nastala v březnu a neuskutečnili se plánované závody, bude i možnost brigády odpracovat zpětně na začátku sezony na vleku po dobu tréninků.
Školení na vlek proběhne po členské schůzi TJ

Další brigády proběhnou v rámci závodů a tréninků.

(brigádnický den se započítává dle potřeby na tuto sezonu, těm co mají odpracováno se započítává do nadcházející sezony)
O případných dalších brigádách vás budeme průběžně informovat.